Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie   

 1. Ostatniej godziny
 2. list wysyla sie do Konsulatu tylko gdy znow nie przekonasz Konsula to i 10000 listow nie pomoze. Jak pisalem wczesniej ludzie wysylali a odpowiedz i tak byla rozna co do wiz.
 3. zmieni to ze chcesz obejść i jak dasz takie podstawy to wyjdziesz bez wizy.
 4. Dziś
 5. @mialemsen Nie wyczytałam nigdzie, ze puszcza bez testów. Widocznie mogą ale nie musza. How to obtain your basic New Jersey driver license You must also provide proof by the U.S. Immigration and Naturalization Service, authorizing your presence in the country. In order the obtain the permit, you will need to bring your foreign license and present the documents required to pass the 6 Point ID requirements.You must also provide proof by the U.S. Immigration and Naturalization Service, authorizing your presence in the country and confirming validity of your foreign license. If you cannot show proof of driving experience you will be subject to the GDL Program requirements. After you get the permit, visit any Driver Testing Center to take a vision test, knowledge test and possibly a road test if required. You are not required to surrender your foreign license when MVC issues your New Jersey driver license.
 6. Mam już ogarniętego Ale jak ktoś ma doświadczenia w tej sprawie i jakieś rady to chętnie poczytam.
 7. U nas mozna przedłużyć prawko przez internet. Na stronie DMV mamy renew online i jesli jesteś "czysty" to w ciagu 4 tygodni nowe przychodzi poczta. Niestety z tym samym zdjęciem ( dla kobiet ma to znaczenie ) Nie wiem jak tam jest u was. Moze was chca wszystkich osobiście oglądać edit : weszłam na wasza DMV i u was sie nie da tego zrobić przez internet. Andy, musisz osobiście sie wybrac.
 8. Amerykańskie testy na prawko w porównaniu z tymi polskimi to jest małe piwo przed śniadaniem
 9. Jak przez internet? Ja jestem wiekowy i muszę w to pudełko patrzeć.
 10. Zrób przez internet. mialemsen a nie łatwiej po prostu zdać test zamiast sie wykłócać? Koszta małe a i tak jakoś skomplikowany nie jest. U mnie w DMV polskie prawko nic nie znaczy, mozesz sobie w ramkę włożyć i powiesić na ścianie dla przyjemności. Trzeba wszystko zdawać od zera.
 11. trochę mi zależy na tym wyjeździe w te wakacje, bo to będą moje ostatnie tak długie wakacje. Później wiadomo, że jedynie na 2-3 tyg jak zacznie się praca.
 12. list ew możesz zabrać ze sobą, ale nie spodziewaj się że on wiele zmieni
 13. Ja na Twoim miejscu bym trochę zaczekał . Odmowę dostałeś wczoraj i wszystko jest "świeże" , niemniej próbuj ! a może tym razem się uda
 14. nizej chyba cieżko znaleźć w okresie wakacyjnym
 15. a co do listu to ja mam go zabrać ze sobą na rozmowę czy siostra ma go gdzieś wysłać, jeżeli tak to gdzie?
 16. Taka cena dawno wisi (AirBerlin albo British), liczę na coś tańszego i raczej Kraków. Macie doświadczenie z lotami w tym terminie? Czy nie ma co liczyć na cenę max 3000PLN
 17. razem z listem może i coś zmieni, ale nie dowiesz się póki nie spróbujesz imo, a $160 to jakiś tam koszt
 18. zainstalowałem sobie apkę google flights waw-lax 28.07 lax-waw 11.08 $948
 19. Czy np zmiana we wniosku, że wyjadę na krócej i siostra sfinansuje mi pobyt coś zmieni czy raczej nie?
 20. dlatego
 21. Właśnie , według mnie też lepiej wcześniej wypełnić ten wniosek i później ewentualnie przełożyć rozmowę . Jest to pewniejsze rozwiązanie
 22. Można. Koledze urodziły się trojaczki i część rodziców chrzestnych nie mogła przyjechać ale zostali wpisani w dokumenty.
 23. Właśnie. Kończy mi się prawko i będę tam musiał odstać swoje wkrótce.
 24. Z West Coast nawet po sezonie nie ma nic poniżej tysiąca... Daleko qrczę.
 25. Dokładnie. Wypełnij na przykład na wakacjach, jeśli nie chcesz tego robić od razu po wylosowaniu. Zawsze będziesz mógł przełożyć rozmowę.
 26. Czyli to prawda, że ciężko bez prawnika cokolwiek wskórać. Poszukam na tej stronce, nie znałam nawet. Generalnie myślałam, że prawnika się bierze jak coś mega poważnego jest i problemy, a uświadomiono mnie, że każdy raczej bierze i trzeba walczyć o swoje.Zawiłe jest to wszystko dla mnie tutaj.
 27. dalsze przeciaganie moze juz roznie byc. NP wiele osób tak pomyśli i wezmą później tych co np dzień wcześniej wysłali zgłoszenie.
 1. Pokaż więcej aktywności