Skocz do zawartości

Czy Rfe Wstrzymuje Ead?


Malgorzata77

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, otoz dostalam 7.01 RFE do I-485, ktorym mowi ze potrzebujemy joint sponsora. Bedzie to moja tesciowa. Natomiast troche czasu zajmuje jej zebranie wszystkich potrzebych dokumentow i jeszcze nie wysalalismy affidative od niej.

Moja aplikacja o EAD jest na initial review o 10.12. Moje pytanie jest takie: czy przez to ze I-485 zostal wstrzymany z powodu RFE to EAD rowniez?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez dostalam RFE i niestety to wstrzymalo wszystko. AP, EAD wisi bez odp. jak zadzwonilam z pytaniem jak dlugo to moze trwac to odp. ze jest natlok spraw i trzeba czekac ok 4 m-ce. powiedzieli ze RFE przedluza czas oczekiwania przynajmniej o miesiac. u mnie trwa to juz dluzej. swietnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha. i ja dostalam pisemna informacje ze wstrzymuja mi EAD do momentu wyjasnienia sprawy. (ale przemila Pani poinformowala mnie ze nie ma sie czym przejmowac tylko trzeba czekac) :angry: chyba ze udowodnimy ze ponosimy straty materialne i mamy trudna sytuacje finansowa z powodu braku EAD to moze wtedy rozpatrza szybciej, ale.... i tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak po przeszukaniu internetu okazuje sie ze faktycznie, RFE wszystko wstrzymuje i nic z tym nie robia poki nie dostana odpowiedzi. I wtedy maja na nowo 90 dni zeby rozpatrzyc EAD. Szkoda, ze jakos to mi umknelo, tesciowa tez nieswiadoma byla ze to sie spieszy z tym...I teraz kiepsko z aplikowaniem o prace, jak czas otrzymania EAD to dosyc duza niewiadoma :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...