Skocz do zawartości

90 Day Fiance Tlc


KasiaHania

Rekomendowane odpowiedzi

No nie wierze, że jeszcze nikt o tym nie napisał! My z małżem oglądamy a wy? Oboje stwierdziliśmy że ja i on nie nadawali byśmy sie do TV z naszymi komentarzami i zachowaniami....polecam dla wszystkich fajnie sie patrzy na cos co dla mnie jest codziennoscią a tutaj jest tak bardzo przerysowane....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 354
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Fajnie :) My wszyscy to przezywamy jak z TV :) chociaż tak jak kasia mówi, robia trochę wielkie halo ;)

Z tym, że ja byłam fiancee 37 dni ;)

Oni w tym programie wykorzystują cały ten czas do ślubu.

Mozna to oglądać online? Ja znajduję tylko krótkie 3 minutowe odcinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tez dwa lata po slubie, obchodzilismy rocznice we wtorek :) Obejrzalam wszystko, co bylo opublikowane na stronie TLC i co moge powiedziec, TLC jak to TLC… wybralo sensacje nad zdrowym rozsadkiem. Jakbym nie wiedziala, o co chodzi z K-1, to myslalabym, ze tak to wlasnie wyglada - przylatuje panienka z Rosji, ma 90 dni na przetestowanie pana, a jak sie nie podoba to do domu :) A gdzie jest prawda o parach, ktore latami czekaja na to, zeby byc razem, caly dramat zwiazany z papierologia, kosztami, zaginionymi dokumentami, niepewnoscia, stresem i tak dalej… Przeciez nie wszystkie pary ida na zywiol - tak jak pan z Arizony, ktory mowil, ze spedzil z ta dziewczyna tydzien na wakacjach na Dominikanie i gdzies tam jeszcze. Mam wrazenie, ze cala sprawa zostala uproszczona i sprowadzona do taniej sensacji… no ale nic, wlacze w niedziele i zobacze caly odcinek, moze w TV pokazuja cos wiecej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To różnie leci pierwszy odcinek był o 10 potem nastepny puścili o 11 a teraz o 9 czasu Alaskańskiego :P No nikt nie wspomina o całaj robocie i czekaniu.....a kiedy one mowią ze 90 dni o za mało czasu to mi sie smiać chce bo myśle sobie a co Ty kobieto robiłas wcześniej....w sensie bycia i poznawania swojego faceta....nie wiem gdzie mozna ogladac na mojej stronie z serialami ne ma tego, może gdzies na pirat bay...wiem ze na Xbox oglądalismy pierwszy odcinek za friko a cały sezon kosztuje 20 dolarów....Nigella ja osobiscie to bym film dokumentalny nakreciła na Twój temat :) taka romantica pełna dramaturgii historia z pieknym zakończeniem...ehhhhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...