Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nawet nie wiem za bardzo gdzie umieścić ten temat ale tutaj chyba będzie dobrze .

A więc tak chciałbym wyjechać do USA z dziewczyną i zostac tam na stałę i ubiegać sie o obywatelstwo.

Wiem ze musze mieć wize ale chodzi o to czy od razu po liceum są jakieś szanse ze dostane wize ja i moja dziewczyna, i czy jeśli ją dostane to czy musze byc tam przez 5 lat zeby ubiegac sie o obywatelstwoe jest inna możliwosc zeby wyjach tam an stałe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nawet nie wiem za bardzo gdzie umieścić ten temat ale tutaj chyba będzie dobrze .

A więc tak chciałbym wyjechać do USA z dziewczyną i zostac tam na stałę i ubiegać sie o obywatelstwo.

Wiem ze musze mieć wize ale chodzi o to czy od razu po liceum są jakieś szanse ze dostane wize ja i moja dziewczyna, i czy jeśli ją dostane to czy musze byc tam przez 5 lat zeby ubiegac sie o obywatelstwoe jest inna możliwosc zeby wyjach tam an stałe

Jest jakiś głębszy powód, że piszesz w dziale J-1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licealisto ! Ręce opadają ." Tak, bez problemu Ty i Twoja dziewczyna dostaniecie wizy do USA a po 5 latach pobytu bez problemu otrzymacie Amerykańskie paszporty."

Od jakiego czasu posiadasz komputer z dostępem do internetu ? Może najpierw jakiś kurs komputerowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie wyjasnienie dla ludzi zielonych w sprawie obywatelstwa.

Nie ma czegos takiego,ze jak juz sie wjedzie do USA wszystko jedno na jakies visie czy to pracownicza czy turystyczna,to po przebyciu 5 lat dostaje sie obywatelstwo.Ludzie trzeba miec Zielona Karte!!!

Coraz czesciej ostatnio padaja pytania takiego typu: jak sie dostac do USA,bo chce po 5 latach zostac obywatelem.

I jeszcze jedno dziwne pytanie zadales-"czy musze byc tam 5 lat zeby ubiegac sie o obywatelstwo" to tak samo jak bys zapytal czy musze chodzic do pracy zeby dostawac co miesiac wyplate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno dziwne pytanie zadales-"czy musze byc tam 5 lat zeby ubiegac sie o obywatelstwo" to tak samo jak bys zapytal czy musze chodzic do pracy zeby dostawac co miesiac wyplate.

Nie to samo... Jak będzie chodził do pracy, to wypłatę dostanie.

A samo siedzenie w USA przez 5 lat nie skutkuje obywatelstwem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze musze miec zielona karte zeby na stale zostac ale na to pewnei nie mam sznas wiec chce dostac wize i byc nielegalnie jkais czas

aaa bo ja wlasnie slyszlaem ze jesli zostane nielegalnie na min 5 lat to moge sie o nie ubiegac

A jak się jest legalnie to też można? Bo to oznacza, że rok temu powinni mi dać a skurczybyki nie chcą. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...