Skocz do zawartości

Interview Na F1


Rekomendowane odpowiedzi

Mógłby mi ktoś podać pytania które dostaliście przy rozmowie z konsulem na Interview o F1? Dostanę i20 ze szkoły z Cupertino, i jak mi przyjdzie natychmiast składam wniosek o wizę, tylko chciałbym wcześniej przygotować się tak mniej więcej, nad odpowiedziami w języku Angielskim, żeby nie było żadnej wpadki, bo tam w U.S. to jeszcze jakoś sobie poradzę, ale jak mi konsul odmówi wizy, po moich mękach, żeby dostać i20 tylko przez to, że kaleczę angielski to się zastrzelę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Violonczela

Jesli chodzi o mnie, to wypytywal sie co robilam poprzednim razem w Stanach (a mialam wize B-2), chyba chcial mnie zaskoczyc ;). Nastepnie , ogladal I-20, zaswiadczenie za banku mojego sponsora, pytal sie ile trwa calosc kursu angielskiego, czy zamierzam wrocic do PL, jak moj angielski bedzie super, gdzie pracuje, I skad mam tyle wolnego ;) Chyba to wszystko, Rozmowa krotka, konkretna, z usmiechem ;) . Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahhahahahahahahahaha Dowaliłeś :D hahahahha Nom tak, z tego co wiem, to pójdę do 4 klasy HS, nie wiem może się uda dostać HS diploma pogadam o jakichś egzaminach uzupełniających, mam nadzieję, że to jest do zrobienia =) @Violonczela skąd wolnego? Czyli, że gdzie ty poszłaś do tej szkoły? Bo ja idę do Monta Vista HS w Cupertino, i wolne będę mieć chyba stąd, że wypiszę się z obecnej szkoły i idę do nowej tak? heh =D

Dobra nie doczytałem, ty na kurs angielskiego, czyli nie do szkoły, trochę inna sprawa :) A ile miałaś lat? Bo ja dopiero 17 także opieka nade mną będę mieć zupełnie obcy ludzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahhahahahahahahahaha Dowaliłeś :D hahahahha Nom tak, z tego co wiem, to pójdę do 4 klasy HS, nie wiem może się uda dostać HS diploma pogadam o jakichś egzaminach uzupełniających, mam nadzieję, że to jest do zrobienia =) @Violonczela skąd wolnego? Czyli, że gdzie ty poszłaś do tej szkoły? Bo ja idę do Monta Vista HS w Cupertino, i wolne będę mieć chyba stąd, że wypiszę się z obecnej szkoły i idę do nowej tak? heh =D

To pytaj ludzi z F1 do liceum a nie do ESL czy studia, bo to inna para kaloszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie, i to wszystko po Angielsku, jakaś masakra :D Coś czuję, że to będzie sporo roboty, żeby pod względem języka przygotować się do tego interview

Jak nie umiesz po angielsku to myślisz, że Cię konsul nie zagnie? A nie musisz zrobić jakiegoś TOEFL-a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tak, jasne, pytam tutaj, koleżanka ( która załatwiła mi HS ) mówiła, że Konsul spytał jej czy jest terrorystą nie mogę uwierzyć w głupotę tego pytania hahahah, staram się zebrać jak najwięcej możliwych przytań, żeby przygotować się do odpowiedzi.


Dlatego mam jeszcze sporo czasu, i pytam się dookoła o te pytania + będę zwlekać z wizą tak długo się da, bo szkoła zaczyna się 19 sierpnia więc najwcześniej 20 lipca mogę lecieć, także jeszcze sporo czasu, niech mi tylko to i20 dotrze do Polski :) Nie robię nic innego od 3 miesięcy tylko uczę się Angielskiego... Btw. To jest tak, że po dwóch dniach od złożenia wniosku mogę już iść do Ambasady? A jak długo tam paszport trzymają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh! Ja skonczylam liceum w Monta Vista! Super szkola, sliczna okolica. Ale nie oczekuj sie high school diploma; jedyne co dostaniesz to liste przerobionych tam przedmiotow i oceny. MV(go Matadors) jest od lat atrakcyjna szkola dla studentow miedzynarodowych, zwlaszcza Azjatow. Kierownictwo tam doskonale zna kazdy manewr na otrzymanie hs diploma ktorego kazdy cudzoziemiec chce - ale ze wzgledow na przepisy NIE dostanie. I nie ma to nic wspolnego z egzaminami itp. Jest to zwiazane z przepisami stanu Kaliforni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...