Skocz do zawartości

Skany Dokumentów Czy Orginały?


amida

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałam się was zapytać, czy mogę narzeczonemu wysłać skana z podpisanym letter of intent oraz skany zdjęć paszportowych? Czy tez musze wysłać mu pocztą oryginalny letter oraz wywołane zdjęcia? Będę także mieć jakieś wyciągi z banku oraz rezerwację lotu tłumaczone przez tłumacza przysięgłego - to samo pytanie, mogą być skany czy trzeba pocztą? Oraz czy on może sam sobie skopiować swój certificate of birth czy tez musi pobrać odpłatną wersję z urzędu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj Amerykanie maja swoj akt urodzenia w domu, do pakietu wystarczy ksero kopia.

Wydaje mi sie ze wyciagi z banku, rezerwacje lotu tez moga byc kopie, ale i tak musisz narzeczonemu wyslac listownie letter of intent oraz forme G-325A kotra tez musi byc przez Ciebie recznie podpisana, wiec co do reszty to juz jak uwazasz, moze zrob kopie dla siebie na wszelki wypadek, a wyslij oryginaly (w koncu to nie sa jakies bardzo wazne dokumenty, ktorych oryginaly sie jeszcze Tobie przydadza...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...