Skocz do zawartości

Czy Można “wyrosnąć” Z Zielonej Karty


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 46
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Pytanie jest bez sensu, oczywiscie ze mozna. Koledzie Napoleonowi zamknieto temat i teraz sie "rzuca" zakladajac coraz to bardziej bezsensowne tematy. Ma generalnie przeswiadczenie albo o spisku forumowiczow albo o spisku rzadu USA albo o jakiejs wielkiej niesprawiedliwosci ktora go spotka. Ewentualnie spisku forumowiczow z rzadem USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo "wyrosnąć" czyli mieć marzenie i z niego "wyrosnąć" = GC przestaje być marzeniem.

sly6 - nie wiem jakiego jesteś pochodzenia, często sie nad tym zastanawiam, bo Polakiem z krwi i kości to chyba nie, ale w polskim "wyrosnąć z czegoś" można rozumieć na kilka sposobów.

Mozna wyrosnąć ze spodni

Mozna wyrosnąć ze pewnego okresu zachowania,

Mozna wyrosnąć z dziecięcych marzeń

itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo "wyrosnąć" czyli mieć marzenie i z niego "wyrosnąć" = GC przestaje być marzeniem. sly6 - nie wiem jakiego jesteś pochodzenia, często sie nad tym zastanawiam, bo Polakiem z krwi i kości to chyba nie, ale w polskim "wyrosnąć z czegoś" można rozumieć na kilka sposobów.

Mozna wyrosnąć ze spodni

Mozna wyrosnąć ze pewnego okresu zachowania,

Mozna wyrosnąć z dziecięcych marzeń

itd...

No wlasnie, ja nie wiedzialam jak to interpretowac... w sumie nadal nie jestem pewna co autor mial na mysli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyrosnac tzn nie kwalifikowac sie :)

To mogly napisac jakos normalnie,a nie wyrosnac.Wyrosnac mozna z ubran.

Wogole pytanie bez sensu-"wyrosnac" mozna z zielonej karty jak sie skonczy 21 lat,a sponsoruje rodzina,w loterii visowej,jesli sam skladasz podanie to sie nie wyrasta,tak samo jak sponsoruje maz zone albo zona meza.

Nie pochwale sie ile mam lat,ale nie wyroslam ze swojej Zielonej karty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem Waszrgo problemu. Gdy tylko przeczytalem temat wątku od dazu wiedziałem oco kaman. Upewnilem sie bez czytania gdy zobaczylem kto jest jego autorem. On wciaz nie przyjmuje do wiadomości że musi konsultować się z naprawdę dobrym prawnikiem a nie z amatorami na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i wyjaśniam . Tytuł tematu z kopiowałem z

: http://www.dziennik.com/wiadomosci/artykul/sad-nie-mozna-wyrosnac-z-zielonej-karty

oczywiście nie słowo w słowo . Może to błąd ?........ Mam nadzieję że teraz już wszystko jasne . Tym co nadal mają problem ze zrozumieniem ja nie pomogę , przepraszam ale nie mam takich umiejętności . Proponuję udać się do specjalistycznej placówki .

Wracając do tematu , proszę o wypowiedzi tych których spotkał podobny problem , pozostałych proszę o zaprzestanie wpisywania swoich debilnych wypocin , z uwagi na własne zdrowie , proszę nie nadwyrężajcie swojej szarej komórki .

Dziękuję .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...