Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna - Jakie Szanse?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, moja sytuacja wygląda następująco, byłam trzy razy na programie Work&Travel, a miesiąc temu wróciłam z praktyki studenckiej, którą odbywałam w polskiej placówce dyplomatycznej (wiza G-2). Oczywiście za każdy razem wracałam w odpowiednim czasie.


Chcę aplikować o wizę turystyczną, ponieważ w wakacje chciałabym pojechać do znajomych na około miesiąc. Część pobytu planuję spędzić w hostelach część u przyjaciół, niestety nie mam tam żadnej rodziny. Nie posiadam stałej pracy oraz obecnie jest to mój ostatni semestr studiów (licencjat), wyjazd sponsorują mi rodzice. Od października planuję iść na magisterkę, aczkolwiek w żaden sposób nie będę mogła tego potwierdzić dokumentem, ponieważ jest za wcześnie.



Jak oceniacie moje szanse na otrzymanie wizy? Wiem, że zależy dużo od szczęścia oraz konsula na jakiego się trafi, aczkolwiek proszę o opinię osób doświadczonych, które mogą mi w jakiś sposób doradzić.



A mam jeszcze pytanie odnośnie wniosku, podobno trzeba wpisać do kogo się jedzie, czy w moim wypadku powinnam wpisać dane znajomego, czy np. hotel w jakim się zatrzymam.



Będę mega wdzięczna za jakiekolwiek rady lub informację. Dzięki!



magda.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...