Skocz do zawartości

Wiza B2


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem z oplata wizowa. Zrobilam wszystko jak trzeba, wszystkie mozliwe druki wydrukowalam, wypelnilam dodatkowo druk na przelew i udalam sie do banku. Przedstawilam wszystkie dokumenty Pani wybrala te co sa potrzebne, zaplacilam i zadowolona wrocilam do domu. Czekam 2 dzien na maila z potwierdzeniem zaplaty i ciagle go nie dostalam. Nie wiem ile mam czekac i co zrobic jesli takowego nie dostane. Czy moglby mi ktos podpowiedziec? Dodam ze staram sie pierwszy raz o wize i nie bardzo sie orietuje co i jak. Dziekuje! Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przekaz robiłaś na pocztę to nie dziwię się, że w dwa dni nie dostałaś maila. Ja bym się zaczął martwić może po tygodniu, a może bym poczekał nawet jeszcze troszkę dłużej. Jak chcesz koniecznie coś w tej sprawie zrobić to sprawdź na poczcie ile czasu taki przekaz idzie i do tego daj jeszcze np. jakiś dzień czy dwa ambasadzie na przetrawienie informacji o otrzymaniu pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...