Skocz do zawartości

Zielona Karta ,brak Matury


Mark1991

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jest to mój pierwszy post na tym forum. Po roku odkładania pieniędzy planuję wystartować w przyszłorocznej loterii wizowej (jeśli się uda). Mam ukończone liceum lecz bez matury i wyuczony zawód. Czy nie mając zdanej matury kwalifikuję się do loterii ? Pytam ponieważ jeśli nie to szkoda mojego czasu , pieniędzy i nerwów. Wiem , że takich pytań / wątków są setki ,ale chciałbym uzyskać konkretną odpowiedź w moim przypadku. Wielkie dzięki za odp. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam. Jest to mój pierwszy post na tym forum. Po roku odkładania pieniędzy planuję wystartować w przyszłorocznej loterii wizowej (jeśli się uda). Mam ukończone liceum lecz bez matury i wyuczony zawód. Czy nie mając zdanej matury kwalifikuję się do loterii ? Pytam ponieważ jeśli nie to szkoda mojego czasu , pieniędzy i nerwów. Wiem , że takich pytań / wątków są setki ,ale chciałbym uzyskać konkretną odpowiedź w moim przypadku. Wielkie dzięki za odp. :-D

Konkretna odpowiedz na Twoje pytanie znajduje sie w setkach wątków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ten temat dobrze przewałkowany w wątku Loterii DV2013. Były telefony i były emaile i odpowiedź jest jednoznaczna - matura nie jest wymagana, wymagane jest skończenie szkoły średniej i łącznie 12 lat nauki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...