Skocz do zawartości

Spotkanie Z Konsulem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przepraszam, że zaśmiecam temat, który był pewnie wałkowany parę razy. Ale zakładam bo zbytnio nie mam czasu na wertowanie stron z moimi odpowiedziami, więc postanowiłem napisać jeden temat z paroma pytaniami.

Jak to jest z tym spotkaniem z konsulem. Czy trzeba się do niego specjalnie przygotowywać? Jakie zazwyczaj zadaje pytania? Jak się zachować? Ubiegam się o wizę turystyczną, chcę odwiedzić swoją rodzoną siostrę jej męża i jej córeczkę, jestem w końcu wujkiem i chcę żeby mnie bardziej poznała. Na co patrzą przy podejmowaniu decyzji?

Czy to prawda, że dają najwięcej wiz na początku roku a już później mało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i najlepiej isc po wize w srodku miesiaca ;)

Nie ma takiego czegos ze w danym okresie czasu cos idzie lepiej,,

a pytania,sa od co robisz,co bedziesz tam robic,kim sa osoby do ktorych lecisz,co jest wazne jak polecialy-legalizowaly pobyt w USA..

Zachowanie?,nie sciemniac -chyba ze jestes bardzo dobry w tym,odpowiadac na pytanie

za duzo nie sluchac w kolejce opowiadan ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega musiał pokazać wyciąg z konta i lipa...nie miał przy sobie :)

A jak z resztą? Trzeba mieć coś przy sobie, jakieś dokumenty? Oni sprawdzają w bazie danych informacji o Nas?

przepraszam za tyle pytań, ale to będzie mój pierwszy raz i wolę się dobrze przygotować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzaja po odpowiedziach,czy mowisz prawde

bo wiedza ze dokuemnty moga byc jakies ;)

czasami moze ktos zadzwonic w dane miejsce..

a jakby mial wyciag to wiza byla by ;)

ile to osob pokazuje i wizy i tak nie ma


masz sie dobrze przygotowac w odpowiedziach,rozmowie niz na ilosc dokumentow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...