Skocz do zawartości

Kierowca Trucka Wybór Wizy.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Jak w temacie potrzebuje pomocy w doborze wizy do USA. Mianowicie Mieszkam w Kanadzie i jestem kierowca trucka moje pytanie jest takie jaki typ wizy potrzebuje i jak sie za to zabrac widze praktycznie nie ma zadnych swiezych tematów na ten temat. Jezdziłem local wiec nie potrzebowałem ale teraz zaczełem szukac czegoś longdistance. I tu moje pytanie jaki typ wizy jest najlepszy?

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

No chodzi mi o typ wizy bo ja legalnie pracuje w Kanadzie. Tylko chodzi mi jaki typ wizy potrzebuje zeby legalnie wjechac do USA. Zaaplikowałem juz po fast card ale kompletnie nie wiem jaka wize potrzebuje . Turystyczna odpada słyszałem coś o wizie B1 czy B2 czy coś takiego. Każde info jest dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Jak w temacie potrzebuje pomocy w doborze wizy do USA. Mianowicie Mieszkam w Kanadzie i jestem kierowca trucka moje pytanie jest takie jaki typ wizy potrzebuje i jak sie za to zabrac widze praktycznie nie ma zadnych swiezych tematów na ten temat. Jezdziłem local wiec nie potrzebowałem ale teraz zaczełem szukac czegoś longdistance. I tu moje pytanie jaki typ wizy jest najlepszy?

Pozdrawiam :)

Gdybys mial obywatelstwo to byloby latwiej ale tragedii nie ma. Potrzebujesz wize B1. Na tej wizie wolno Ci wjezdzac do USA ciezarowka. Nie wolno Ci jednak robic zadnych kursow ktorych poczatek i koniec jest w USA. Mozesz natomiast robic kursy z USA do Kanady i z Kanady do USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...