Skocz do zawartości

Badania Lekarskie W Jeden Dzień


klaudisz188

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Chciałabym spytac czy jest ktoś kto załatwił wszystkie potrzebne badania w Krakowie w 1 dzień super sprawnie, bezproblemowo? Czy mógłby ktoś to opisac? Otóż planuje się wybrac ale zastanawiam się na którą się umówic, o której wyjechac z domu itd bo niestety nie mogę sobie pozwolic na pobyt w Krk dłużej niż 1 dzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U pani Anny wszystko idzie sprawnie. Rano musisz być na badania krwi i rtg, a po południu umówią cie na badanie. 15 min i po sprawie, jesli wszystko bedzie ok z twoim zdrowiem :)

I co masz na myśli mówiąc ze cześć badań u P Anny a cześć w szpitalu? Idziesz do przychodni i tam ci wszystko robią. Pani Anna ma gabinet w przychodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo czytałam, że jeszcze jest szpital w Krk który robi rtg itd

Ogólnie to dzięki :)


A że tak spytam trochę nie w temacie to czy formulasz DS-160 mogę wypełnic i wysłac jakoś tak miesiąc albo 2 przed spotkaniem z konsulem? No bo nie mam badań jeszcze, dopiero teraz załatwiłam zaświadczenie o niekaralności itd. a chciałabym miec to już uzupełnione i wysłane. Czy po wysłaniu tego ma to jakiś ''termin ważności''?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...