Skocz do zawartości

Ds-260


klaudisz188

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Właśnie wróciłam od lekarza z Krk i otrzymałam informację, że muszę wypełnic ds 260 przed umówieniem się na wizytę.

Moje pytanie brzmi. Skąd mam wziąc NVC Invoice ID number?

I czy to normalne ze w petycji ds 160 kiedy wpisuje adres zamieszkania mojego narzeczonego to połowa z tego się kasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yy, DS-260? Niech mnie ktos poprawi jesli sie myle, ale ten formularz jest przeznaczony dla wizy CR-1, czyli malzenskiej.

Przy K1 przed umowieniem spotkania z konsulem wypelniasz DS-160.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz, ja nie wypelnialam DS-260 przy swojej K1. o.O I troche sie dziwie, ze dostalas te kartke od lekarza wlasnie. Ja tylko dostalam wyniki swoich badan i karte szczepien :P To co wymieniasz brzmi troszke jak dawny Packet 3 ktory wysylala ambasada.. ale znowu, niech mnie ktos poprawi - ale wedlug mnie to jest niepotrzebne. Jesli jestes juz na etapie umawiania spotkania w ambasadzie, to wypelni DS-160. Chyba, ze twoja sprawa jest z jakiegos powodu wyjatkowa i dlatego kazali ci uzupelnic DS-260... ? Uh..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczego mi nie kazali uzupełniac. Wysłałam tylko DS-160. Byłam tam u tej doktorki z jakimś gościem i widziałam jak jemu też dawała... Szkoda ze nie spytałam jaką on ma wizę ;/ Ale mimo to mówiła mi, że ambasada prosiła ją by przekazac dodatkowe informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to już nieważne. P. dr musiała się pomylic. Pewnie myślała, że ja się staram o małżeńską wizę i dlatego dała mi tą informację.

Kamień spadł mi z serca bo mniej roboty xD Dzwoniłam na infolinie i wszystko już jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...