Skocz do zawartości

Data Przylotu Inna Niż W Ds-160


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jeśli w formularzu podałem, że mam zamiar lecieć do USA w lipcu, a przylecę w grudniu to czy przyniesie to jakieś konsekwencje?

Nie ma znaczenia jaką datę planowanej podróży podałeś .Masz promesę na 10 lat ? To możesz jechać za 9 !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...

Odkopuję temat nawiązując do poniższego:

http://forum.usa.info.pl/topic/24234-nie-wpuszczenie-na-poklad-samolotu-z-powodu-anulowania-wizy-turystycznej/

Konkretnie chodzi o post #21 ale istotny jest również dla mnie przypadek z #7

Otrzymałem niedawno wizę i po podzieleniu się dobrą nowiną ze znajomymi zweryfikowałem swoje plany. Wstępnie miałem lecieć sam w kwietniu na kilka dni do NYC, lecz ze znajomymi ustaliliśmy, że uruchamiamy oszczędności i lecimy we wrześniu (tego lub przyszłego roku) na miesięczną objazdówkę. W DS-160 deklarowałem kilkudniowy pobyt, jednakże na pytanie "czy mam sprecyzowany plan podróży" odpowiedziałem "nie" i podałem kwiecień tego roku jako "szacowana data przybycia".

Normalnie bym się czymś takim nie przejmował, bo przecież się określiłem, że nie mam sprecyzowanego planu podróży. Jednakże z ust konsula padło pytanie "na ile chcę lecieć" i tu już odpowiedziałem krótko i zwięźle "około pięciu dni".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...