Skocz do zawartości

Umowa Na Czas Określony, A Wiza B2


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. W lato przyszłego chciałbym wybrać się na ok. 2 tygodnie do koleżanki, która na stałe mieszka w USA, posiadając GC. Studiuję zaocznie. Pod koniec 2012 roku zostałem stażystą w jednym z Urzędów w moim mieście, a po stażu zostałem przyjęty najpierw na pierwszą umowę na oczas określony (3 miesiące), następnie kolejną umowę na czas określony (tym razem 6 miesięcy, która trwała do końca czerwca). Teraz cały lipiec jestem bezrobotny, a od 1 sierpnia znowu zostanę przyjęty na czas określony (pewnie znowu 6 miesięcy), na te same stanowisko w tym samym urzędzie. Procedury wizowe zamierzam załatwić w sierpniu i nasuwają mi się wątpliwości. Nie mam pojęcia co wpisać od kiedy zacząłem pracę - jeśli nie wliczamy stażu, to tak naprawdę z miesięczną, lipcową przerwą i jednodniową (między pierwszą, a drugą umową) jestem tam od listopada 2013. Nie mam pojęcia jak wpisać we wniosku, aby było dobrze - nie chcę czegoś sknocić, ani nikogo nieumyślnie oszukać. Pracuję jako pomoc administracyjno-biurowa. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...