Skocz do zawartości

Waiver A Kłamstwo


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie jestem tutaj nowa i potrzebuję porady pomocy - może ktoś będzie w stanie mi coś doradzić lub pomóc.

W tym roku otrzymałam GC i w ambasadzie okazało się ( stawaliśmy tam ja, mój mąż i mój syn) że wyjechać mogę tylko ja i mój syn a mąż nie może.

Ponad 10 lat temu stawał o wizę turystyczną i niestety przedstawił nieprawdziwe zaświadczenie o zarobkach, na drugi dzień poszedł do ambasady i się przyznał. Konsul poinformował go że ma 10 letni zakaz wjasdu do USA.

Gdy teraz byliśmy w ambasadzie okazało się że to dożywotni zakaz i jechać mogę tylko ja i syn.

Ale pani konsul powiedziała nam że kal ja z synem wyjadę to mogę zkładać wniosek o Waiver.

Moje pytanie jest takie czy ktoś wie czy za takie oszustwo możliwe jest uzyskanie tego waivera bedę składała ten wniosek w USA i jaki ewentualny czas oczekiwania na odpowiedź.

Ponieważ nawet nie wiem jaki procent takich wniosków w stanie michigan jest rozpatrywana pozywnie..

Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...