Skocz do zawartości

Stypendium Sportowe - Soccer


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ostatnio bardzo dużo myślę o tym co zrobię po zakończeniu technikum...wiem po technikum mam zawód ale chce iść na studia.

Mam dopiero 16 lat ale już wole się coś dowiedzieć w temacie wyjazdu na studia do USA.

Może mi ktoś powiedzieć jakie są szanse żeby otrzymać stypendium sportowe grając w piłkę nożną (soccer) ?

Niedługo (po wakacjach) wznawiam treningi i aż do końca technikum mam zamiar grać (gram już parenaście lat)

Gdybym miał tyle hajsu żeby opłacić sobie tam studia to luz ale niestety tak nie jest i słyszałem że stypendia mogą pomóc w takich sytuacjach.

Znajdzie się ktoś kto mi pomoże, opisze jak to wygląda, za co moge dostać stypendium, ktokolwiek...

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie trudno zwrocic uwage amerykanskich rekruterow jezeli nie grasz na poziomie krajowym/miedzynarodowym. Jedne rozwiazanie to zrobienie video ktore pokazuje ciebie grajacym w jakis turniejach. Powinienes wiedziec, ze sportowe stypendia moga byc problematyczne: czesto nie pokrywaja 100% czesnego, wymagaja wysokich stopni na uczelni zeby utrzymac stypendium, i jezeli masz jakas kontuzje ktora zakonczy twoja 'kariere' przed zakonczeniu studiow - to tracisz stypendium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...