Skocz do zawartości

Wiza B2 A Praca Za Granicą


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie

Pracuje za granicą a dokładnie w Holandii , chcę w październiku wyjechać do Stanów na wizę turystyczną, mam kilka pytań:

- czy to że pracuje za granicą zmniejsza moje szanse na dostanie promessy? ( o wizę chcę starać się w Polsce gdyż nie posiadam w Holandii stałego zameldowania),

- czy w trakcie rozmowy z konsulem udowodnic muszę więzi z Polską czy z Holandią ?

- nie wiem czy nie skorzystać z oferty firmy zajmującej sie pośrednictwem wizowym gdyż nie mam zbyt wiele czasu na ogarnięcie tych spraw, czy to dobry pomysł?

Nadmienię że nigdy nie byłam w USA, nie posiadam tam żadnej rodziny, wyjechałabym tam do koleżanki która jest obywatelką USA na max 3tyg.

Pozdrawiam Basia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Legalnie chociaz pracujesz,bedziesz miec jakis papier na to,?

czasami pytaja sie o to

masz wykazac zwiazki z Holandia .

Bardzo dziękuję za odpowiedź :)

oczywiście że pracuję legalnie, pracodawca bez problemu wystawi mi zaświadczenie, muszę je przetłumaczyć na język angielski czy polski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem twojego problemu ja pracowalam w UK i pojechalam po wize do PL bo akurat bylam u rodzicow na wakacjach, padlo jedynie pytanie czemu skoro mieszkam w UK nie ubiegam sie o wize w Londynie, zapytal sie tez gdzie pracuje itd wiza zostala mi przyznana bez problemu. Nie ma co gdybac i sie zastanawiac tylko zloz podanie o wize i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...