Skocz do zawartości

Loteria Wizowa , Co Jak Z Czym....


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowy na forum i mam pytanie..

Zauwazylem, że duzo osób mówi o loteriach wizowych z tego co sie orientowalem jakis czas temu to wiadome mi było, ze wnioski na kolejna loteria mozna wysylac w pazdziierniku 2014 roku, a z tego co widze na forum to ludzie juz wysyłają. Mozecie mi powiedzieć na jakiej stronie moge wypelnic i wyslac wniosek zeby ubiegać sie o green card. z gory dziękuje ;) przydatne informacje, wskazówki na ten temat mile widzane,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy na forum i mam pytanie..

Zauwazylem, że duzo osób mówi o loteriach wizowych z tego co sie orientowalem jakis czas temu to wiadome mi było, ze wnioski na kolejna loteria mozna wysylac w pazdziierniku 2014 roku, a z tego co widze na forum to ludzie juz wysyłają. Mozecie mi powiedzieć na jakiej stronie moge wypelnic i wyslac wniosek zeby ubiegać sie o green card. z gory dziękuje ;) przydatne informacje, wskazówki na ten temat mile widzane,

Wysylaja Ci co zostali wylosowani. Wnioski bedzie mozna skladac w pazdzierniku jezeli loteria sie odbedzie i Polska bedzie do niej dopuszczona. I nie bedziesz sie ubiegal o green card tylko o wylosowanie w loterii. Samo wylosowanie nie oznacza dostania GC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...