Skocz do zawartości

Podjecie Pracy Na Wizie Turystycznej Wraz Z Ssn?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Moze na poczatek opisze moja sprawe? A wiec wlasnie wrocilam z programu Au pair i zostal mi przydzielony SSN ale z napisem ''Valid for work only with DHS Authoriation''( to chyba ze moge w polowie pracowac ;/ nie wiem do konca ) A teraz wyjezdzam do USA na wizie turystycznej, i chcialalabym sie dowiedziec czy z tym SSN ktory wlasnie posiadam moge podjec prace w USA albo zrobic prawo jazdy?

Dziekuje za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam serdecznie,

Moze na poczatek opisze moja sprawe? A wiec wlasnie wrocilam z programu Au pair i zostal mi przydzielony SSN ale z napisem ''Valid for work only with DHS Authoriation''( to chyba ze moge w polowie pracowac ;/ nie wiem do konca ) A teraz wyjezdzam do USA na wizie turystycznej, i chcialalabym sie dowiedziec czy z tym SSN ktory wlasnie posiadam moge podjec prace w USA albo zrobic prawo jazdy?

Dziekuje za odpowiedzi :)

A masz DHS authorization ? Fakt posiadania SSN nie ma absolutnie zadnego znaczenia w kwestii mozliwosci pracy.

Na turystycznej nigdy i pod zadnym wzgledem nie mozna pracowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie teraz bardzo interesuje co autor mial na mysli mowiac "w polowie pracowac". :D

No np.bedzie pracowala na kuchni i bedzie musiala obrac 2 kilo kartofli to obierze tylko 1 kilogram :P

A tak na powaznie to nie mozesz,musisz miec pozwolenie na prace,ktore wymagane jest przy zatrudnieniu,nikt cie nie zatrudni na sam SSN.

Jak ja robilam prawo jazdy to musialam pokazac SSN,Zielona karte i jakis papier z adresem pod ktorym mieszkam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam napisane na ssn "DHS authorization" nie wiem co to znaczy. Mówiąc w połwe pracowac milam raczej na myśli " może praca na czas określony " ( bo ssn był wydany mi jako Au Pair czyli nie pracowałam na pełny wymiar) nie wiem nie znam sie wiec dlatego pisze i szukam odpowiedzi. Myślałam ze jeśli został mi ssn przydzielony to moge sie starać chociaż np o prawo jazdy.

Czyli jak by chciała zrobić prawo jazdy to muszę pokazać ssn np wize turystyczna ( jeśli w danym mieście akurat takie przyjmują ) i miejsce zatrzymania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz napisane Valid _with_ DHS Authorization. Czy wazne tylko z autoryzacja (pozwoleniem) na prace przez DHS. (DHS - Department of Homeland Security).

Koniec koncow musisz miec co najmniej EAD (employment authorization document).

Prawa jazdy w wiekszosci stanow z wiza turystyczna nie masz szans dostac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...