Skocz do zawartości

Wypełnianie Wniosku


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Otóż mam problem, bo wypełniam wniosek wizowy i mam podać informacje dotyczące obecnego zatrudnienia/nauki. Problem w tym, że skończyłem technikum w tym roku szkolnym i dopiero złożyłem papiery do innej szkoły. Powinienem zaznaczyć, że jestem studentem (ale jak wtedy wypełniać dalej?) czy niezatrudniony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Otóż mam problem, bo wypełniam wniosek wizowy i mam podać informacje dotyczące obecnego zatrudnienia/nauki. Problem w tym, że skończyłem technikum w tym roku szkolnym i dopiero złożyłem papiery do innej szkoły. Powinienem zaznaczyć, że jestem studentem (ale jak wtedy wypełniać dalej?) czy niezatrudniony?

Zgodnie z prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam legitymacja jest wazna do wrzesnia czy tez pazdzrnika

Poki jest wazna, jest zachowany status.

Wiec - poprawcie mnie, jezlei si emyle - nawet jak skonczyl szkole, wciaz pozostaje w prawach, skoro legitymacja jest wazna

Na rozmowie z konsulem moze sprawe wyjasnic.

A kiedy szkola ci da znac? Bo jest sierpien, wiec chyba juz powinni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@We wrześniu. Ale w sumie nie pomyślałem o tym, że legitymacja ze starej szkoły jest jeszcze ważna (30.09.2014). Czyli nie skłamie jeżeli we wniosku podam dane starej szkoły a właśnie na rozmowie powiem o nowej szkole.

Po jakim czasie od złożenia wniosku jest wyznaczany termin na rozmowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...