Skocz do zawartości

Wkrótce Rozmowa - Kilka Pytań.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym na piątek umówić się na rozmowe z konsulem. Kiedy muszę zacząć wypełniać wniosek o wize przez internet skoro w piątek chce mieć spotkanie?

Co jeżeli nie mam zdjęcia cyfrowego?

Lepiej powiedziec konsulowi ze planuje wyjazd we wrzesniu (kontynuuje studia od pazdziernika) czy w grudniu? (tak na prawde planuje we wrzesniu ale jak nie bede mial czasu [a to sie okaze] to bede chcial jechac do US w grudniu).

Lepiej jest we wniosku podac znajomego z US czy hotel? I konsulowi powiedziec ze jade do znajomego (amerykanin) czy ze zatrzymuje sie w hotelu?

dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od wolnych terminów w danym konsulacie. Generalnie jesli masz wszystkie informacje do wypelnienia wniosku przy sobie powinien Ci on zająć nie wiecej niż 30 min. Co do zdjęcia musisz je mięc, możesz je nawet zrobić w domu na tle białej ściany, moja znajoma robiła w ubikacji w kawiarnii :D i wszystko było ok. wiadomo musi ono spełniać wymania i przejsc przez maszynkę. chodz czasmi zdrza się tak że przez system przejdzie, a kolega dostał tel. z konsulatu przed dzien wizyty by zrobił inne zdjęcie

to co napiszesz kiedy chesz jechać nie jest za bardzo wiążące. gdzie sie zatrzymasz też nie ma większego znaczenia ale jesli masz kolege to ja wpisał bym jego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...