Skocz do zawartości

To Forum Jest Bezużyteczne


Rekomendowane odpowiedzi

Nie każdy trafia na Visa Journey, nie każdy zna język angielski.

A tutaj nikt nie odpowiada na podstawowe pytania ludzi, a "wszechwiedzący" admini pocieszają tylko nielegalnych.

Z tym pocieszaniem nielegalnych trochę racji :) .

A forum jak się nie podoba to nie trzeba wchodzić na jego strony .Trzeba poszukać inne forum.Proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy trafia na Visa Journey, nie każdy zna język angielski.

A tutaj nikt nie odpowiada na podstawowe pytania ludzi, a "wszechwiedzący" admini pocieszają tylko nielegalnych.

Popieram wpis , poza wyjątkami jak ty , banda zarozumialców .

Czytałem komentarze do Twojego wpisu , oczywiście że forum istnieje i będzie istniało , znajdziemy też osoby którym udzielono tu pożytecznych informacji ,

Jednak bardziej szkodzi niż pomaga co mija się z celami założenia takiego forum . Potencjalna zainteresowana osoba szukająca informacji nie znajdzie ich tu . Zmarnuje jedynie czas .

No, niedobrze, ja chyba też muszę się wybrać do psychiatry. Przypadek ten sam więc może chodźmy razem? :P

bardzo słuszna myśl , proszę nie zwlekać i zrealizować zamiar.

a jakie to pytania sa >?

pytań jest mnóstwo i to bardzo konkretnych , chodzi o odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, naprawde nikt tutaj nie udziela porad i nie odpowiada na pytania? Wiec te wszystkie posty tlumaczace co i jak tylko sobie wyobrazilam ? :( Niedobrze!

nie trzeba sobie niczego wyobrażać , problem w tym że są - nie aktualne , trywialne ( idź do prawnika ) , obraźliwe ( a po co tam się pchasz , czy nie jesteś za stary ) itd

Dzieci udzielają bardzo podobnych odpowiedzi na pytania , jednak stracimy sporo czasu zanim to zrozumiemy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj, czekaj. Ja Cię pamiętam. Czy to nie Ty domagales się odpowiedzi na pytania, na które nie dało się odpowiedzieć bez przejrzenia Twoich papierów? Nawet odpowiedz prawnika Ci nie pasowala. Uparles się, że albo usłyszysz odpowiedź, która chcesz usłyszeć, albo wykonczysz to forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...