Skocz do zawartości

Wiza H4 - Pomocy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

z gory przepraszam za brak polskich znakow i prawdopodobnie zly dzial :)

Mam pewien problem - przebywam obecnie na wizie F2, maz otrzymal wize H1B, dostalismy wszystkie dokumenty od prawnika w tym nowki niesmigane i94 zaczynajace sie od pazdziernika. W miedzyczasie we wrzesniu lece do Polski, sila rzeczy wize w paszporcie musze zmienic.

Tu pojawiaja sie dwa problemy, za duze dla blondynki ;)

1. Wypenilam magiczny formularz, chcialam umowic sie na spotkanie i padlam przy dwoch pytaniach: kto jest glownym aplikantem (ja czy moj maz) i pod tym sa jeszcze dane pracodawcy - chodzi o nazwe firmy czy szefa? Juz sie prawie wbabolilam jak swoj 'receipt number' wpisalam zamiast jego, dobrze ze zauwazyl, ze mamy koncowki inne.

2. To sprawa wplaty: mam konto w Chase, dzielone z mezem i chcialabym uzyc mojej karty debetowej - czy bedzie opcja wplacenia w USD czy jakos mi to dziwnie przemienia na zlotowki juz po wplacie czy co gorsza musze kombinowac i sama obliczyc ile wplacic?

Jak juz mowilam, blondynka :)
Ale mam nadzieje, ze ktos bedzie w stanie mi pomoc. Z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety mam tylko miesiac w Polsce (od 8.9 do 8.10) wiec spotkanie chcialabym zarejestrowac jeszcze przed wyjazdem by isc w pierwszym tygodniu po przyjezdzie, pomijajac fakt tych problemow z kwitkami co mialam ostatnim razem to juz w ogole cyrk na kolkach i widze, ze nie tylko ja mialam ten problem :) poza tym wolalabym zrobic jednak z konta i z karta debetowa, bo wtedy moge spotkanie wyznaczyc od razu, a nie czekac na przyjazd, zrobic oplate i dopiero potem zabookowac sobie spotkanie - chyba by mi nie starczylo czasu na zwrot paszportu :( dlatego jestem ciekawa czy ktos wplacal poprzez konto a nie w banku.

a tu przy okazji dodam obrazek do mojego pierwszego pytania, zeby bardziej jasne bylo :)
mVhxFt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w koncu sie uporalam i w sumie mnie przeliczylo tak czy siak, niestety :D ale na przyszlosc jakby ktos chcial placic z konta w Stanach to polecam ally i capital one, maz prawie na zawal zszedl jak uslyszal, ze chcialam chasem zaplacic :D na spotkanie sie umowilam natychmiastowo i juz po problemie, wiec mozna zamknac, usunac czy co to Panstwo Administracja robi w takich beznadziejnych przypadkach jak moj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...