Skocz do zawartości

Wiza K1 A Kraj Zawarcia Małżeństwa


nina86

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie

moja sytuacja jest następująca :

jestem w trakcie ubiegania się o wizę K1. mój narzeczony jest Amerykaninem, znamy się od roku. wniosek złożył na początku lipca tego roku. jak do tej pory, dostaliśmy tylko numer WAW. ktoś wie może, co to jest?

posiadam wizę B2 i na tej wizie podróżuję do USA. na jesieni do Polski przyleci mój narzeczony. w związku z tym zastanawiam się, czy nie wziąć szybkiego ślubu tutaj, w Polsce. nie wiem tylko, czy to będzie miało jakieś konsekwencje w związku z ubieganiem się o wizę K1? czy to dobry pomysł? po prostu czekanie na wizę staje się nie do zniesienia. chcielibyśmy już być małżeństwem.

jeśli weźmiemy ślub tutaj, to czy będziemy musieli starać się o jakąś inną wizę dla mnie ? nie rozumiem tego. proszę o jakieś informacje.

z góry dziękuję. Nina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec WAC to tylko case number, sam z siebie nic nie oznacza, I-797C na ktorym ten numer sie znajdowal oznacza ze Wasze dokumenty zostale przyjete wiec jest to NOA1.

WAC to CSC wiec potrwac moze od dwoch miesiecy do 6-7-miu (rozmowa w ambasadzie). Niezbadane sa processing times poszczegolnych Service centers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...