Skocz do zawartości

Poprawa Wniosku Jak To Zrobic I Kilka Pytań


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dziś wypełniłem wniosek dla córki która ma 12 lat i ma jechac na zawody sportowe do USA.

Dowiedziałem się że jak ktoś jedzie na amatorskie zawody powinien miec wizę B-2 - jeśli się myle proszę mnie poprawic

a wiec wypisałem wniosek i na jedno pytanie odpowiedziałem błędnie - cel podróży = CHILD OF AN N8
(N9)

nie do końca zrozumiałem pytanie a tym bardziej odpowiedz.

Wniosek już poszedł i teraz pytanie czy moge go jakoś poprawic? czy powinienem go poprawiac czy to jest błachosta i dac sobie spokój.

Dodam ze ja z córką nie będę jechał bo nie mam wizy - na zawody jedzie z trenerem. Czy z wiązku z tym muszę wypisac jakieś pozwolenie że zezwalam jej na wyjazd?

no i pytanie ostatnie - czy musi jechac na spotkanie do ambasady? bo jakoś nie widzę małej dziewczynki która rozmawia z konsulem. A niestety jak odpowidałem na pytania wyszło że ma jechac. Jedyne co by ją zwoolniło z tego spotkania jak by jeden z rodziców miał wizę a nie ma.

proszę o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypelnij od nowa wniosek ds 160

i wez potwierdzenie juz dobrego wniosku

Co do rozmowy to moze isc trener,a moze ktores z rodzicow,sami lub tez z Wasza Corka :)

do lat 14 dziecko musi isc z rodzicem-opiekunem na rozmowe lub tez sami rodzice-opiekunowie ida

chyba ze jak napisales maja rodzice-rodzic wize to wtedy przez kuriera takie cos sie zalatwia

a co do pozwolenia to sie spytaj na rozmowie jak ma to wygladac :) bo moze byc potrzebne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...