Skocz do zawartości

Zdjecie Niemowlaka


szaman

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj,
co do zdjęć dzieci dopuszcza się pewne odstępstwa. Spójrz na stronę http://travel.state.gov/content/visas/english/general/photos/photo-page.html

Poniżej jest prezentacja prawidłowych i nieprawidłowych zdjęć - w przedostatniej kategorii są zdjęcia dzieci "Children". Zdjęcie 5 w tej kategorii przedstawia dziecko nie patrzące w obiektyw oraz dodatkowo z otwartymi ustami, a zostało zaakceptowane.

vsi4w1.jpg

Trzeba spróbować uchwycić dziecko patrząca jak najbardziej na wprost, ale wiadomo, że nie zrobi się idealnego ujęcia. Myślę, że nie powinno to być przeszkodą w zgłoszeniu

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...

Temat już nieaktualny, ale może przyda się komuś na przyszłość. Moje dziecko miało 2 tyg. Jak robiłam zdjęcia do amerykańskiego paszportu.Próbowaliśmy z fotografem dosyć długo , bo mała spała i był problem z otwartymi oczami. W końcu się udało .Fotograf robił ujęcia z góry jak mała była położona na stole i z przodu jak trzymałam dziecko oparte na klatce piersiowej przykryta białym prześcieradłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...