Skocz do zawartości

Uid Number?


mynameisk

Rekomendowane odpowiedzi

Przy umawianiu na spotkanie, gdy wybierasz odbiór dokumentów masz do druku strone z nr UID. Potwierdzenie musisz mieć ze sobą na rozmowie w ambasadzie.

czyli jak umawiam rozmowę na ustraveldocs to tam odrazu wybieram ten odbior dokumentow i potem dostaje strone z UID ktora drukuje tak?

i najpierw musze zaplacic za rozmowe przed umowieniem sie, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak umawiam rozmowę na ustraveldocs to tam odrazu wybieram ten odbior dokumentow i potem dostaje strone z UID ktora drukuje tak?

i najpierw musze zaplacic za rozmowe przed umowieniem sie, prawda?

Tak. Będziesz tam miała wersje do druku. Najpierw musisz wnieść opłatę.

Tutaj masz wszystko opisane krok po kroku :

http://polish.poland.usembassy.gov/poland-pl/processing_fiance.html

pkt.

"Kiedy będzie można wyznaczyć sobie termin rozmowy w sprawie wizy w Ambasadzie? "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Będziesz tam miała wersje do druku. Najpierw musisz wnieść opłatę.

Tutaj masz wszystko opisane krok po kroku :

http://polish.poland.usembassy.gov/poland-pl/processing_fiance.html

pkt.

"Kiedy będzie można wyznaczyć sobie termin rozmowy w sprawie wizy w Ambasadzie? "

dzięki!

ja jeszcze chcę spytać, byle być pewną...sorry jeżeli głupie pytanie, ale mam zamiar dzis wnieść opłatę za rozmowę, poprzez przelew internetowy z tym że przelew ten dokona tata i to ze swojego konta ale tam jest napisane:

"Internetowy przelew bankowy (bank osoby ubiegającej się o wizę)"

to nie oznacza, ze to z mojego wlasnego konta ma byc przelew, prawda? mimo ze jest napisane ze bank osoby ktora ubiega sie o wize. ja sie ubiegam o wize a tata tylko placi za rozmowe, ze swojego konta, mozna tak, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...