Skocz do zawartości

Częste, Ale Krótkie Podróże Do Us Jako Turysta


Rekomendowane odpowiedzi

ja latalam co jakies 3-4 miesiecy prze okres ponad 2 lat na B2, czasem na 2 tyg lub dluzej, raz na 4 miesiece, przez newark czasem jfk, raz mialam secondary i nie chcieli mnie wpuscic, bylo dosc niemilo ale wszystko zakonczylo sie dobrze :] i bylo to w newarku

wow ! prosze o rozwiniecie tematu ;]

Ja latalem tyle ze sluzbowo i nawet czesciej - w ktoryms momencie gosciowi z CBP to sie troche nie spodobalo i dal mi date wyjazdu 2 dni po planowanym wyjezdzie ale to byl raz jeden jedyny i nigdy nie trafilem na secondary.

Ja latalem na B2 mniej wiecej co miesiac na okres okolo tygodnia - poltora. Na 11 wlotow mialem dwa calkiem bezproblemowe secondary.

Nie wpuszczenie kogos latajacego turystycznie na krotkie okresy tylko z takiego powodu.......ze lata............ jest niepoprawne. Rozumiem mozna zaprosic na Secondary, mozna miec podejrzenia [czemu az tyle, po co, do kogo], ale nic wiecej. Nie da sie na takich okresach raczej pracowac nigdzie na czarno bo nikt nie bedzie chcial takowej osoby zatrudnic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...