Skocz do zawartości

B2 Czy F?


Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich forumowiczów :)

za dwa lata skończę studia i, po znalezieniu stałej pracy, chciałabym spróbować polecieć do Stanów. Na 1 roku studiów (w 2010 roku) odmówiono mi wizy B2 (chciałam finansować wyjazd kredytem studenckim) i zastanawiam się, na ile zmiana mojego "życiowego statusu" podniesie moje szanse na otrzymanie promesy. Zastanawiam się też, czy większe szanse są na dostanie B2 lecąc na wczasy z biurem turystycznym czy wizy F lecąc na kurs językowy, ponieważ taką opcję też biorę pod uwagę.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za opinie :)

tak, zdaję sobie sprawę z tego, że po odmowie moje szanse zmalały... nie wiem dlaczego mi odmówili ale chyba za względu na sposób finansowania (kobieta dłuższy czas się mnie o ten kredyt wypytywała). Leciałam... do nikogo, po prostu na wczasy. Jeżeli chodzi o szkołę to wydawało mi się, że to może być zawsze jakieś zabezpieczenie, tak samo z biurem turystycznym (zawsze to płacę im za to z góry, więc wiadomo, że mnie stać) ale OK... to tylko urzędasy, wiadomo, jak to z nimi jest :rolleyes:

Rozumiem zatem, że szanse na dostanie B2 i F są podobne, czyli 50/50 <_<

btw... Sly ja też jestem z Lublina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...