Skocz do zawartości

Ap


mynameisk

Rekomendowane odpowiedzi

hej, zatwierdzono mi wizę k1 na rozmowie, Pani konsul powiedziała że anuluje moja wize turystyczną i daje mi narzeczeńską, wzięłą paszport i mowi ze bede go miala w przeciagu 2-4 dni. kilka godzin po rozmowie wchodze na stronke CEAC i status nadal jest "ready" ale widac ze ktos cos tam robil bo pisalo ze update'owana data. dzis przed momentem wchodze znowu i jest ADMINISTRATIVE PROCESSING

Your visa case is currently undergoing necessary administrative processing. This processing can take several weeks. Please follow any instructions provided by the Consular Officer at the time of your interview. If further information is needed, you will be contacted. If your visa application is approved, it will be processed and mailed/available within two business days.
no wiec zastanawiam sie czy to jest normalne? kilka osob pisalo na innych forach ze praktycznie zawsze tuz po rozmowie status to AP i albo szybko sie zmienia do ISSUED albo zostaje AP dluzej bo faktycznie cos nie tak/czegos brakuje. Ale zastanawia mnie czy w Polsce tez tak jest? zdarza sie? Bardzo bym prosila o wypowiedzenie sie osob ktore otrzymaly k1, czy tez tak mieliscie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...