Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Jest to mój pierwszy wątek na tym forum . Sprawa wygląda tak : Około 11 lat temu mój ojciec był w konsulacie w Krakowie i starał się o wizę turystyczną . Dostał odmowę , bo jak stwierdzono jechał do pracy (co nie było prawdą).

Za jakiś czas ja będę starał się o wizę typu B-2 (wyjazd turystyczny na ok 2 miesiące). Co jeśli konsul zapyta się mnie czy ktoś w mojej rodzinie dostał odmowę ? co mam mu powiedzieć ?? Prawdę czy nic nie mówić o ojcu ?? oni to jakoś sprawdzą ?? A jeśli powiem , że w rodzinie była odmowa to z automatu ja też zostanę odesłany z kwitkiem ?? Proszę o pomoc .

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli konsul zapyta to radzę powiedzieć prawdę a czy sprawdzą czy nie to wielka niewiadoma .Są ludzie co kłamią i dostają wizę i odmowa trafia się tym prawdomównym .12 lat temu odmowa nie ma znaczenia .Sam miałem odmowę w 91 r. i wiżę dostałem 2004 .Co do sprawdzenia to konsul nie wiedział że miałem wizę i nie wyjechałem przez 10 lat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...