Skocz do zawartości

Ma Jakis Wplyw Na Wize?


Rekomendowane odpowiedzi

Jakie mam szanse na dostanie wizy? Mam 19 lat chwilowo nie ucze sie i nie pracuje, mam wlasne mieszkanie ale mam wrazenie ze dla pana/pani konsul to moze nie wystarczyc. Razem zemna bedzie leciec moja matka ktora pracuje jako celniczka. Jest taka mozlowosc ze moja matka dostanie wize a ja nie?

Tak ,zdecydowanie .Twoja matka ma bardzo duże szanse ,że wizę dostanie. Ty natomiast możesz dostać odmowę .Brak silnego związku z krajem.Praktycznie nic Cię nie trzyma .Ani nauka ,ani praca ,ani własna rodzina. Samo mieszkanie to zdecydowanie mało .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze tak byc ze Twoja mama dostanie wize a Ty nie lub tez oboje nie dostaniecie..

Tutaj chodzi czasami o sama rozmowe ,zachowanie a nie czy masz mieszkanie,uczysz sie

jakby za mieszkanie,nauke dostawalo sie wize to prawie kazdy by mial wize w kieszeni ;)

ile to osob nie ma mieszkania wlasnego i wychodza z wiza w kieszeni

a tak ludzie maja mieszkania,ucza sie ida po wize i nie dostaja wizy .

Pamietaj ze mieszkanie mozesz sprzedac i nie wrocic na czas z USA.

ps rodzina tez nie jest silnym zwiazkiem aby dostac wize,ile to rodzicow leci,zobacz Twoj tata i nie wraca na czas .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na silny związek z krajem składa się kilka rzeczy : nauka ,studia ,dobra praca czy posiadanie własnej firmy a także posiadanie własnej rodziny ( dzieci) która zostaje w kraju,posiadanie majątku. Osoba spełniająca te wszystkie kryteria ma o wiele większe szanse od osoby która nie spełnia żadnego z tych warunków .Oczywiście są czasami przypadki ,że ktoś kto nie ma silnego związku z krajem wizę dostaje.

Jeśli np. po wizę pójdą dwie osoby : jedna np.na trzecim roku medycyny a druga nieucząca się bez pracy to jak myślisz kto ma silniejszy związek z krajem? Raczej mało prawdopodobne ,że ten student zostawi studia ( nie wróci do kraju) i zostanie w USA aby pracować na budowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...