Skocz do zawartości

Wiza B1/b2 | Wjazd Na Teren Usa By Jfk | Wiza Rosyjska


researcher

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem młodym (26) naukowcem zaczynającym "szlajać sie" po świecie. Moja Alma Mater wysyła mnie do Bostonu na kilka tygodnii celem odbycia szkolenia i wymiany doświadczeń i ogólne takie ble ble ble.

Podczas wizyty w Konsulacie po przedstawieniu zaproszenia z Harvardu i potwierdzenia finansowania ze strony mojej Uczelnii rozmowa przebiegła w bardzo radosnej wręcz sielskiej atmosferze. Wiza b1/b2 na okres 10 lat plus życzenia miłego pobytu i komfortowej podróży.

Do tego momentu wszystko gra jak tra la la.

Po zostawieniu paszportu i wyjściu z Konsulatu uświadomiłem sobie, że na ostatniej stronie paszportu od 7 lat dumnie widnieje wiza wielkiego i zapijaczonego niedzwiedzia - rosyjska. Nikt nie mógł do tej pory tego widzieć - nikt mi paszportu do momentu jego zostawienia nie analizował pod tym kątem.

Moje pytanie - czy istnieje ryzyko nie wpuszczenia na pokład samolotu bądź problemy na JFK/Loganie ?

Dodam, że mam szczere intencje względem Stanów, w Polsce trzymają mnie duże projekty naukowe, a turystyczny epizod rosyjski jest obecnie moją traumą.

Dziękuję za poświęcenie czasu na przeczytanie tego postu i życzę miłego dnia/wieczoru/nocy/poranka etc. :)

MK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...