Skocz do zawartości

Wyjazd Na Wizie B2


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zamierzam leciec do USA na wizie turystycznej po raz pierwszy. Czy na lotnisku cos jeszcze sprawdzaja oprocz samej wizy?

Na przyklad, lecac kiedys na Work & Travel z wiza J1 musielismy miec dokument DS, bez ktorego wiza nie byla wazna. Dla tego sie zastanawiam czy w przypadku B2 jest cos podobnego?

Dziekuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dzieki. Mam jeszcze jedno pytanie. Dostalem wize prawie 2 lata temu, ale do tej pory nie udalo sie z niej skorzystac. Czy moga sie przyczepic dla czego nie lecialem jakos od razu po wydaniu wizy?

Oczywiście, bo wyjazd do Stanów to obowiązek każdego Polaka. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Mam jeszcze jedno pytanie. Dostalem wize prawie 2 lata temu, ale do tej pory nie udalo sie z niej skorzystac. Czy moga sie przyczepic dla czego nie lecialem jakos od razu po wydaniu wizy?

Masz promesę ważną 10 lat ,więc nie ma znaczenia kiedy lecisz.Nie ma najmniejszego znaczenia ,że we wniosku podałeś inny termin planowanej podróży .Plany mogłeś zmienić i wyjazd przełożyć .Gdyby ktoś napisał Ci ,że mogą się doczepić tzn.że nie ma pojęcia o czym pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze wyszukiwarka dziala nie zbyt dobrze,moga sie zapytac i czasami sie pytaja dlaczego sie leci teraz a nie wtedy ;) to zalezy na jakiego urzednika trafisz ;) pare osob opisywalo na tym forum ze mialo takie pytania ;)

jedni beda miec ale a inni powiedza ok i zadnych nie bedzie pytan..To nie jest przestepstwo ze lecisz teraz lecz miej to na uwadze ze moze pasc takie pytanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podepne sie pod temat aby nie zakladac nowego. Moje kolezanka dostala wize i lecimy niedlugo razem do USA. Ona nie zna angielskiego, dlatego czy na lotnisku aby sobie poradzic z urzednikiem, moge jej towarzyszc jako tlumacz? (jestem obywatelem wiec wiem ze bedzie osobna kolejka dla USC), czy lepiej zeby np. miala karteczke ze soba do kogo leci i na ile?

Druga sprawa, czy urzednik nie bedzie sie czepail ze lecimy do NYC a wracamy z Chicago? Po prostu lecimy do NYC a potem wypozyczamy autko i jedziemy do Chicago po drodze zwiedzajac Niagare i Toronto. Bilet do NYC jest inna linia lotnicza, niz powrot z Chicago do Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje kolezanka dostala wize i lecimy niedlugo razem do USA. Ona nie zna angielskiego, dlatego czy na lotnisku aby sobie poradzic z urzednikiem, moge jej towarzyszc jako tlumacz? (jestem obywatelem wiec wiem ze bedzie osobna kolejka dla USC), czy lepiej zeby np. miala karteczke ze soba do kogo leci i na ile?

Jezeli beda chcieli z nia dluzej porozmawiac to sami znajda tlumacza, szczegolnie w Nowym Jorku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...