Skocz do zawartości

Problem Z Umówieniem Na Rozmowę


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem, 20.11 wypełniałam wniosek odnośnie wizy turystycznej, za pośrednictwem biura podróży. Przelewu też tam dokonałam, ponieważ stwierdziłam, że będzie szybciej. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałam tel z informacją ustalenia dnia rozmowy, a gdy dzwonię do biura babka mówi mi, że nie ma kalendarza na grudzień... Wchodząc na stronę, na której można sprawdzić status wizowy pisze '' NO STATUS Please contact the U.S. Consular office you believe is responsible for processing your visa application.'' Czy ktoś też tyle czekał ??Lub miał podobny problem?? Bardzo proszę o odp!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem, 20.11 wypełniałam wniosek odnośnie wizy turystycznej, za pośrednictwem biura podróży. Przelewu też tam dokonałam, ponieważ stwierdziłam, że będzie szybciej. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałam tel z informacją ustalenia dnia rozmowy, a gdy dzwonię do biura babka mówi mi, że nie ma kalendarza na grudzień... Wchodząc na stronę, na której można sprawdzić status wizowy pisze '' NO STATUS Please contact the U.S. Consular office you believe is responsible for processing your visa application.'' Czy ktoś też tyle czekał ??Lub miał podobny problem?? Bardzo proszę o odp

Jaki wniosek wypelnialas w biurze podrozy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje, już chyba wiem o co chodzi... po prostu w biurze musieli pomylić cos nr konta albo cos bo po zalogowaniu się na swoje konto wszystko jest, nawet najblizsza wolna data, ale nie moge wybrac tego okienka gdzie pisze ''brak obecnie wyznaczonych spotkań wizowych'' tak jakby przelew nie dotarł... bylam przed chwila w tym biurze i tlumaczy sie ona ze ta data z boku gdzie pisze najblizsze mozliwe spotkanie to raczej blef i ze dziwne to wszystko... po prostu zaraz wybuchne... :/


Pozatym przy przelewie dostałam fakture, ale nie dostałam potwierdzenia wpłaty, co dla mnie tez jest dziwne, poniewaz potwierdzenie jest wymagane na spotkanie... przy zakladaniu konta online podała fikcyjnego maila... mam juz taki metlik w glowie, ze nie wiem o co w tym wszystkim chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby przelew dotarł to przecież mogłabyś się juz umawiac, bo gdy placisz przelewem i pieniądze wpływają na konto Ambasady, to ten nr potwierdzenia sam sie 'uzupelnia' i wystarczy tylko kliknąć 'następny krok' czy jak to się tam nazywało i można się umawiac.

a nie mogą Ci pokazać potwierdzenia przelewu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...