Skocz do zawartości

Rozmowa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ubiegam sie o wizę do USA i na etapie umawiania sie na wizytę z konsulem mam mały problem .

A więc wypełniłem wniosek o wize, wszedłem na strone tam gdzie sie umawia na spotkanie też wypełniłem ten wniosek i wyświetliło mi sie okno takie z formą płatnosci numerem konta i na dole było okno żeby wpisać numer potwierdzenia. Niestety nie mialem wtedy dostępu do konta wiec to zamknąłem bo myślałem, że będzie można wrócić do tego. Dziś loguje sie na te stronę i nie mogę znaleść nic do kliknięcia żeby znowu pojawiła mi się ta strona co był numer konta i okienko z tym numerem potwierdzenia.

Czy to polega na tym, że musze odrazu dokonać przelewu lub nie zamykać tego okna? widziałem, że jest na to 1 dzień. jeśli bym chciał zaplacić na poczcie jak to wygląda?

Screen

http://zapodaj.net/dac690cfc16d4.png.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok mam już :) dzięki KaeR

Nie zabardzo ogarniam te stronę :( .

A jak to jest z paszportem bo tutaj wybrałem jakaś usługę premium za 20zł i pisze ze przychodzi pod wskazany adres to wpisałem do mnie do domu.

A widziałem, jak nieraz ktoś pisał, że trzeba odebrać tam gdzieś u kuriera w placówce. Wiec sie to zmieniło? Bo jak narazie nie wyskoczyło mi nic żeby jakaś najbliższą placówke wybrać... :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zupelnie za darmo,wlasnie za to przesylke zaplacil ;)

Kevin troche malo czytales,czytasz,tak zmienilo sie od pewnego czasu ze masz wybor wiekszy

kiedys same biura TNT byly a teraz -od pewnego czasu masz wybor,za darmo odbierasz z biura TNT czy tez za oplata przywoza Ci paszport ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...