Skocz do zawartości

Opłata Wizowa Za Ds160 A Nr Potwierdzenia


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim!

Mam problem z opłatą za wizę, ponieważ robię procedurę - krok po kroku wg wytycznych ambasady no i tutaj pojawia się problem - mianowice rejestruję się na stronie spotkań o wizę i podaję ambasadę, kategorię wizową, i w momencie kiedy wypełniam dane osobowe pojawia się również nr potwierdzenia ds 160. Jest on obowiązkowy do wypełnienia, i dalej nic nie mogę zrobić nie mogę zapłacić.

Co w tym momencie?

Czy najpierw wypełnić wniosek i później zapłacić czy co?

Dodam że jak w tamtym roku płaciłam za wizę mojemu dziadkowi to spokojnie na wszystko poszło, tylko tego co pamiętam trochę inaczej to wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!

Mam problem z opłatą za wizę, ponieważ robię procedurę - krok po kroku wg wytycznych ambasady no i tutaj pojawia się problem - mianowice rejestruję się na stronie spotkań o wizę i podaję ambasadę, kategorię wizową, i w momencie kiedy wypełniam dane osobowe pojawia się również nr potwierdzenia ds 160. Jest on obowiązkowy do wypełnienia, i dalej nic nie mogę zrobić nie mogę zapłacić.

Co w tym momencie?

Czy najpierw wypełnić wniosek i później zapłacić czy co?

Dodam że jak w tamtym roku płaciłam za wizę mojemu dziadkowi to spokojnie na wszystko poszło, tylko tego co pamiętam trochę inaczej to wyglądało.

Wypelniasz DS-160 najpierw i uzywasz ten numer w systemie do umawiania sie na rozmowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...