Skocz do zawartości

Ponowne Staranie Sie O Wize Turystyczną A Problem Ze Szkołą


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ponownie chce sie starac o wize do usa a wiec latem starałem sie o wize turystyczną do usa lecz jej nie dostałem z braku wiezi z krajem. W sierpniu zapisałem sie do 3 letniego liceum zaocznego dla dorosłych ale nauka trwa 2 lata od 3 semestru (pierwszy semestr zaczynaja ci którzy są po szkole gimnazjalnej) i mam dylemat bo zaczełem odrazu od drugiego roku szkolnego 3 semestr (tak szkola przydzieliła) a latem wpisywałem w podaniu wizowym ze nie ucze sie. w indeksie mam zaznaczono okres nauczania 3 letni i ze jestem wpisany na 3 semestr 2014/2015. czy mam isc z tym indeksem do konsula i wyjasnic ze chodze odrazu na 2 rok czy moze wziasc zaswiadczenie ze szkoly ze jestem uczniem 3 semestru i ze nauka trwa 2 lata i zakoncze ją w kwietniu 2016 ? Dodam ze chodze do tej szkoły oraz mam pozaliczane wszystkie przedmioty;) mam nadzieje ze poradzicie mi co zrobic z tym drobnym kłopotem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

nie radze...lepiej sie ustabilizuj bardziej...poszukaj pracy....

okresl dokaldnie swoje plany...

konsulowie zapewne mieli juz w swojej karierze duzo osob, ktore to bylo widac, ze poszli do szkoly tylko po to aby dostac promese wizowa. I moga Ciebie wrzucic do oto takiego tez worka z takimi osobami....

1,2 semy to za malo....

pewnie i sa osoby, ktore po 1,2 odmowach za 3 razem dostaly...moj post jest pesymistycznym zalozeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kzielu chce wize aby leciec wkoncu do usa :)

@lx13 jak juz skoncze szkole to nie bede miał według konsula powodów do pozostania w pl

@ilya_ ale ja chodze do niej i chce ją skonczyc.... mam tez pozdawane egzaminy

wiec ponawiam pytanie...co lepiej bbyło by wziasc indeks czy zaswiadczenie..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ilya_ ale ja chodze do niej i chce ją skonczyc.... mam tez pozdawane egzaminy

wiec ponawiam pytanie...co lepiej bbyło by wziasc indeks czy zaswiadczenie..?

wiesz, w rozmowach tez duze znaczenie ma jakas stabilizacja. W Twoim wypadku szkolna i dodatkowo praca. Za 1 razem nie miales zwiazku z krajem...Czy Twoim zdaniem teraz masz ?

Moim zdaniem jak teraz pojdziesz i zaczniesz dodatkowo motać z ta szkola to mozesz stracic tylko kase....odczekaj jeszcze :) poszukaj stalej pracy...

Jak pojdziesz nastepnym razem bedziesz mial sie czym pochwalic konsulowi....np "chodze do zaocznej szkoly, od roku pracuje, mam dziewczyne......"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ponownie chce sie starac o wize do usa a wiec latem starałem sie o wize turystyczną do usa lecz jej nie dostałem z braku wiezi z krajem. W sierpniu zapisałem sie do 3 letniego liceum zaocznego dla dorosłych ale nauka trwa 2 lata od 3 semestru (pierwszy semestr zaczynaja ci którzy są po szkole gimnazjalnej) i mam dylemat bo zaczełem odrazu od drugiego roku szkolnego 3 semestr (tak szkola przydzieliła) a latem wpisywałem w podaniu wizowym ze nie ucze sie. w indeksie mam zaznaczono okres nauczania 3 letni i ze jestem wpisany na 3 semestr 2014/2015. czy mam isc z tym indeksem do konsula i wyjasnic ze chodze odrazu na 2 rok czy moze wziasc zaswiadczenie ze szkoly ze jestem uczniem 3 semestru i ze nauka trwa 2 lata i zakoncze ją w kwietniu 2016 ? Dodam ze chodze do tej szkoły oraz mam pozaliczane wszystkie przedmioty;) mam nadzieje ze poradzicie mi co zrobic z tym drobnym kłopotem :)

Masz za duze parcie na szklo,dlatego nie dostales wizy.Jakbys napisal jak przebiegla rozmowa przy pierwszym podejsciu to mozna byloby cos wywnioskowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...