Skocz do zawartości

Szansa Kolejna


Rekomendowane odpowiedzi

Witam na wakacjach tu pisalem jakie mam sAnse na wize nie pracujac, nie uczac sie nie majac nic na siebie oceniliscie moje szanse na zero :|

Na te chwile od 3 msc pracuje, mam umowe do 2020r. Oraz mieszkanie odziedziczylem, co sadizcie o mojej sytuacji, isc juz czy jeszcze chwile poczekac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego 2 tygodnie? Nie może np wyskoczyć na weekend lub tydzień do nowego jorku? Nie przesadzajmy. Właśnie mówiąc prawdę ze pracuje od niedawna i ze np british airways czy air Berlin ma świetna ofertę na lot do NY właśnie na weekend ma większe szanse na wize niż jakies tam kombinacje z niewiadomo jakim długim zwiedzaniem. Można zwiedzać i długo i krótko - jego sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwiedzac ,mozna krotko lecz wiekszosc pisze ze leci i jest dluzej niz weekend ;)

a tutaj taki ogryzek chce inaczej,mozna sprobowac i tak :) moze wyjdzie

a co do tej pracy i mieszkania to osoba bez tego dostanie wize a Ty nie,poniewaz zle wypadniesz na rozmowie

tak praca pokazuje ze cos Cie trzyma w Polsce lecz nie tak ze wize masz w kieszeni,rozni sa Konsulowie

a jak pokazesz bez pytania ze masz mieszkanie?na sile pokazesz papiery? ;) tak samo umowe o prace ;)

tutaj na pytaniach i odpowiedziach to sie odbywa

ps nie dlugo wyjdzie ze kazdy prawie mieszkanie w Polsce ;) z tych co ida po wize,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie to bez sensu, ale nie znaczy, że bez sensu jest ;)

Ja leciałam na koncert i przy okazji spotkać się ze znajomymi, których kilka lat wcześniej poznałam przez internet.

Tak, taka wyprawa była szaleństwem, a o wizę starałam się jakieś dwa tygodnie przed planowanym wylotem.

Ale dało się, było super, a wspomnienia mam z tego wyjazdu bezcenne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu Ty sie tsk interesujesz jak ktoś wydaje pieniądze? Jego/jej sprawa.

A swoją droga to konsulaty USA i samo USA ma moce magiczne. Czego to ludzie nie zrobią zeby wizę dostać: pójdą do szkoły, znajda prace zaraz sie okaże ze domy kupią hehehe.

Ja znam gościa co pół życia s Polsce siedział na rencie, ogólnie pozycja horyzontalna. Wyjechał do USA - o dziwo legalnie bo wygrał zielona kartę - i wiecie co? Zapiernicza jak ta lala, normalnie pracownik miesiąca a zarabia mniej niż by zarobił w PL :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu Ty sie tsk interesujesz jak ktoś wydaje pieniądze? Jego/jej sprawa.

A swoją droga to konsulaty USA i samo USA ma moce magiczne. Czego to ludzie nie zrobią zeby wizę dostać: pójdą do szkoły, znajda prace zaraz sie okaże ze domy kupią hehehe.

Ja znam gościa co pół życia s Polsce siedział na rencie, ogólnie pozycja horyzontalna. Wyjechał do USA - o dziwo legalnie bo wygrał zielona kartę - i wiecie co? Zapiernicza jak ta lala, normalnie pracownik miesiąca a zarabia mniej niż by zarobił w PL :)))

cud....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...