Skocz do zawartości

I-131 Pozwolenie O Podrozowanie , Wyjazd


margolcia88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich serdecznie,

mam pytanie do osob, ktore odbyly w swoim zyciu podroz na tym papierze do Polski oczekujac na zielona karte. Od dawna planowalam wyjazd pod koniec marca na wielkanoc do Polski, w listopadzie otrzymalam combo karte z pozwoleniem o prace jak i o podrozowanie. Papiery AoS wyslalam pod koniec sierpnia, myslalam jednak ze maxymalnie niz pol roku nie potrwa procedura z uzyskaniem green card, jednak sie mylilam, bo status ciagle ten sam od kilku msc.. Koniec marca sie zbliza nieuchronnie.. Wiem ze bilet trzeba kupic na nazwisko panienskie jakie jest w paszporcie, oraz musze miec akt zawarcia slubu w stanach. Jakie papiery jeszcze potrzebuje miec aby pokazac na granicy kiedy bede wracac z powrotem ? Czy oprocz tej karty mam sie zglosic do lokalnego urzedu USCIS o jakies dodatkowe papiery? Mam kontrakt w amerykasnkiej firmie, czy warto od nich wziac zaswiadczenie o tym ze pracuje?. Czy mieliscie jakies "wielkie" problemy tzn wiekszy wywiad przekraczajac granice do USA na tym pozwoleniu?

dziekuje goraco za odpowiedz,

pozdrawiam

Margolcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja lecialam w sylwestra na combo card przez wroclaw-munich-newark-tampa i tylko w monachium mieli maly problem z moja karta bo pierwszy raz lecialam i musieli dzwonic gdzies do USA potwierdzic moj nr combo card wiec zajelo im to pol godziny ale zaraz po tym wprowadzili mnie na poklad jak vipa lol. W polsce pierwszy raz widzieli taki dokument na oczy i oczywiscie musieli zwolywac swoich szefow zeby sie upewnic, ze jest legit ;) a w newarku wzieli mnie na secondary bo taki maja zwyczaj, jezeli to twoja pierwsza podroz na combo card (przynajmniej tak mi powiedzial pan oficer), nie zadawali mi zadnych pytan, podbili paszport i podziekowali. zajelo to moze 5min. wszyscy byli bardzo mili.

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Ile czasu czeka sie na wydanie combo card? Czy jeśli chciałabym spędzić miesiąc za granica w dwóch dwutygodniowych kawałkach (2 tygodnie za granica, 2 miesiące w Stanach i znowu 2 tygodnie za granica) muszę złożyć dwa podania i-131? Czy owa karta upoważni mnie potencjalnie do dwukrotnego powrotu do Stanów? Z góry dziękuje za odpowiedź, oba wyjazdy są dla mnie szalenie ważne i wolałabym z żadnego nie rezygnować :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...