Skocz do zawartości

Nie Wiem O Jaką Wizę Się Ubiegać


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

jestem w takiej sytuacji, aktualnie pracuję jako freelancer designer/programista dla firmy w USA będąc samozatrudnionym ale postanowili mnie oni ściągnąć do swojego biura w USA abym tam z nimi trochę popracował.

Aktualnie również studiuję na polskiej uczelni - nie mam jeszcze wyższego wykształcenia.

Ale dostałem od nich zapewnienie, że zrobią co będą mogli ze swojej strony żeby mnie ściągnąć.

I teraz nie bardzo wiem o jaką wizę mam się ubiegać czy może oni powinni pierwszy ruch wykonać? Proszę o radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O zadna nie mozesz sie ubiegac. Oni musza sie ubiegac o wize dla Ciebie - najpredzej H-1B do ktorej bez wyzszego wyksztalcenia sie nie kwalifikujesz. Zwykle takimi rzeczami zajmuje sie prawnik po ich stronie i zwykle takie oferty po tym jak uslysza o kosztach, prawnikach i papierologii do niczego dalej nie prowadza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a chcesz ukonczyc studia w Polsce czy tez juz jechac do USA do pracy/.

jak studiujesz to znajdz biuro co organizuje work i travel i na 4 miesiace wyjedziesz do pracy w czasie wakacji :)

Moze maja w ofercie ze na miejscu szukasz pracy lub tez ze masz swojego pracodawce

a co do innych wiz,wyjsc to zapoznaj sie dobrze z ta strona

http://www.uscis.gov/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...