Skocz do zawartości

Moja Dziewczyna Jako Osoba Towarzysząca Dependents


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ubiegam się o wizę nie imigracyjną do USA po raz pierwszy chce wyjechać z moją dziewczyną za ocean. Wypełniłem wniosek D160 zarejestrowałem się na stronie usatravelsdocs.com.pl i chciałem zapytać czy mogę wskazać moją dziewczynę jako osobę towarzyszącą? Chcemy być razem na wizycie w konsulacie gdyż moja dziewczyna jest mniej wygadana niż ja, pozatym jestem także sponsorem i organizatorem tej imprezy, zaproszenie otrzymaliśmy także od mojej kuzynki z nowego yorku. Pytam gdyż nie chce sobie zaszkodzić ponieważ mam wątpliwości bo dziewczyna jednak nie jest moją rodziną gdyż nie nosi mojego nazwiska, choć mieszkamy wspólnie kilka lat. Dzięki temu moja dziewczyna nie musi tworzyć drugiego konta i dokonywać osobnej płatności za wizę dlatego wolałbym wskazać dziewczynę jako osobę towarzyszącą proszę o radę czy porostu nie będzie jakiś problemów w ambasadzie jeśli zaznaczę moją dziewczynę jako osobę towarzyszącą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...