Skocz do zawartości

Dv 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie -- zostałem wylosowany jako jeden z 900 coś tam z Polski w loterii na 2015 .

Losowanie było w maju 2014 , jak wiadomo dzisiaj jest 31 marca 2015 .

Czy jest sens wysyłania np.dzisiaj, jutro formularza DS-260 ? żeby się załapać na rozmowę z Konsulem?

Tak się wcześniej złożyło ,że nie byłem zdecydowany - a koszty uzyskania dla 3 osób jednak są spore ( dolar drożeje).

Zależy mi na odpowiedzi.Z góry dziękuję .

Mój numer to : 2015EU27xxx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam wizy imigracyjne rozdawane są tylko do września .Masz bardzo odległy numer i z tym numerem nie wiadomo czy byś się załapał gdybyś nawet dokumenty wysłał niezwłocznie. Jak Ci zależy na GC to wysyłaj papiery ,wiele nie ryzykujesz .Na wyjazd jednak się nie napalaj bo na dwoje babka wróżyła .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam wizy imigracyjne rozdawane są tylko do września .Masz bardzo odległy numer i z tym numerem nie wiadomo czy byś się załapał gdybyś nawet dokumenty wysłał niezwłocznie. Jak Ci zależy na GC to wysyłaj papiery ,wiele nie ryzykujesz .Na wyjazd jednak się nie napalaj bo na dwoje babka wróżyła .

Jak by wysłał wcześniej to by się załapał gdyż jego numer łapie się w puli na maj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...