Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna Dla 16Latki


Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Mam 16 lat i wypełniłam już wniosek jeszcze tylko została mi wpłata wizowa i mam pytanie czy na spotkanie w ambasadzie musze być z rodzicami ? czy wystarczy jeden rodzic ? czy muszą mieć oni/on jakieś specjalne dokumenty

dodatkowo

Jadę na wakacje do Stanów do przyjaciółki , byłam już w stanach , moi rodzice mieli tez wizy ale już im się skończyły

Proszę o pilna odpowiedz

a i jak to jest potem z odbieraniem paszportu z wizą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz byc z rodzicami-z rodzicem na rozmowie

aby mogli-mogl wejsc rodzic to musisz podac ich dane w czasie umawianiu na rozmowie,ze bedziesz z rodzicami,z rodzicem w innym wypadku nie wejda na rozmowe-na teren Konsulatu z Toba.


paszport odbierasz z lokalnego biura TNT lub tez kurier przywozi Ci go za oplata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Niby nie musisz mieć rodzica a moja historia wyglądała inaczej .....

Podchodze do okienka (też mam 16 lat) ,na początek się zapytał ile mam lat a później "gdzie masz rodzica ?" ja mówię że na zewnątrz a on "idź po niego ja tu czekać" ,przyprowadziłem tatę i z nim rozmawiał ,zadał mu trzy pytania coś postukał w komputer i mówi "życzę przyjemnej podróży xd Więc różnie to jest czy trzeba rodzica czy też ni zależy od konsula ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...