Skocz do zawartości

Moje Szanse Na Wize.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Chcialabym was prosic o opinie na temat moich szans na wize turystyczna. Jestem po rozwodzie juz dwa lata, byly maz wyjechal do USA do kolegi rok temu i zostal tam. Nie mam z nim kontaktu, jedynie jestem pewna ze tam zostal nie legalnie.

Ja chcialabym jechac z corka do kuzynki na wakacje a wiem ze we wniosku o wize zaznacza sie czy jestes rozwiedziony czy zonaty czy singiel.

Moje pytanie jest takie jesli bede wypeniac ten wniosek oczywiscie zaznacze prawde ale czy konsul bedzie sprawdzal mego bylego meza?

Pewnie przez jego nie dostane wizy a ja tylko chce jechac na urlop i wrocic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

pewna jest jedna sprawa-rzecz ;) a inne ,bywa juz roznie..Nie ma tak ze wyjdziesz bez wizy ..

A lecisz w to samo miejsce gdzie polecial Twoj byly maz,do tego ta kuzynka kogos zapraszala,jak sie tam dostala do USA.

Masz odpowiadac na pytania.wrazie pytan o meza powiesz normalnie co i jak,nie musisz wiedziec czy jest tam .jedynie ze polecial a co z nim sie dzieje to nie wiesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mąż moze być przeszkoda ale nie musi. Wszystko zalezy jakie masz związki z Polska, jak bedziesz odpowiadać na zadane pytania i jak to wszystko odbierze konsul. Fakt, ze mąż siedzi w Stanach, a teraz Ty chcesz z córka pojechać, moze im sie wydać podejrzane. Nawet jesli powiesz, ze nie wiesz gdzie jest, oni go sprawdza w systemie. Nie ma tu łatwej odpowiedzi. Wszystko zalezy od checi i podejrzeń konsula. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos tu chyba kombinuje jak by tu wyjechać na stałe i myśli czy lepiej sie opłaca rozwieść najpierw i udać ze nic sie nie wie o mężu czy moze dałoby jednak radę bez tego rozwodu :P ja powiem tylko tak: kłamstwo zawsze wyjdzie, prędzej czy pózniej. Jak widzisz tu na forum juz po 30min cię rozgryźli :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zaskoczony szybkim i sprawnym zakończeniem debilnego tematu w stylu "jak wyjechać nielegalnie do USA" więcej takich ripost to debile nie bedą mieli w tym pomocy i mniej dziadostwa bedzie i w USA i w konsulatach. Brawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A proszę mi.napisać czy jak wpisze we wniosku ze rok temu poslubilem Żonę która ma zielona kartę i teraz chce lecieć. Z nią lub bez niej do mojej cioci to zaszkodzi mi to czy nie, aha najlepsze jest to ze 4 lata temu starałem się o wizę i odrzucono mi wniosek wtedy wpisałem. Ze lecę do cioci. Tak się teraz składa że moja zona ma te same nazwisko co ciocia i trochę to podejrzane, pisze z telefonu sorry za pisownię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...