Skocz do zawartości

Drugie Podejście - Wiza Turystyczna


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałam pojechać do mojego chłopaka, który przez okres kilku miesięcy jest w stanach biznesowo (jest Polakiem i za dwa miesiące wraca do Polski) — istnieje możliwość zasponsorowania przez jego firmę podróży dla mnie. Chciałam jechać na dwa tygodnie - wizy mi odmówiono, ze względu na brak stabilności zawodowej (obecnie jestem osobą bezrobotną) oraz brak historii wizowej. Zastanawiam się nad drugą wizytą w ambasadzie z dodatkowym dokumentem, a mianowicie listem wspierającym od firmy chłopaka, z informacjami gdzie jest, kiedy wraca oraz potwierdzeniem opłacenia kosztów podróży z góry wraz z datami przylotu i powrotu. Ponadto mam w planach (po ewentualnym powrocie z podroży) rozpoczęcie praktyk lub stażu absolwenckiego, co firma, w której miałyby się praktyki/staż odbyć może potwierdzić również pisemnie. Czy uważacie, że mam jakieś szanse czy staranie się o wizę od razu po odmowie mija się z celem? Czy ktoś starał się o wizę ponownie po odmowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ida ludzie po wize lecz czy ja dostaja za 2 razem to inna sprawa

a sprawa zaswiadczen,zalezy od Twoich odpowiedzi oraz czy dany Konsul tym sie zainteresuje,poprosi Cie o pokazanie tych zaswiadczen bo na sile nic nie pokazasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...