Skocz do zawartości

Wyjazd Do Usa Z Kanady Na Mniej Niż 24 Godziny


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Pozwoliłem sobie założyć nowy temat, gdyż szukałem informacji i nigdzie nie znalazłem, a ciężko mi podjąć odpowiednie kroki.

Mianowicie, jestem 22 letnim studentem informatyki (kończę 2 rok studiów) i lecę do Kanady w te wakacje. Chciałbym jednak przy okazji zwiedzić Stany Zjednoczone, prawdopodobnie będę tam tylko przejazdem, na chwilkę, ale być może zostanę 2-3 dni w jakimś hostelu lub przez couchsurfing.

Przy wypełnianiu DS-160 w pytaniu o długość pobytu zaznaczyłem, że mniej niż 24h, przez co nie musiałem wpisywać miejsca mojego pobytu + numeru zaproszenia (nie wiem czy jeszcze wymagane).

Całą aplikację wypełniłem, ale moje pytanie brzmi: Jeśli zaznaczyłem, że chcę wizę na tak krótko, to będzie miało to jakiś wpływ niż jakbym zaznaczył np. miesiąc + adres zamieszkania? Dostanę i tak promesę wizową na 10 lat? Będę mógł na terenie USA zostać dłużej niż te 24h jakbym zmienił zdanie?

I przy rozmowie z konsulatem mam większe czy mniejsze szanse na dostanie promesy wizowej (mam bilet w dwie strony do Toronto, który mogę pokazać)?

Czekam pilnie na odpowiedź! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mniej jak 24h to tak jakbyś był przejazdem, czyli bardziej pod wizę tranzytową? Nie wiem nie znam szczegółów, ale skoro aplikujesz o turystyczną, to co chcesz zwiedzić w mniej jak 24h ? :D

Słaby powód, że nie musisz wpisywać miejsca docelowego. Możesz wpisać jakiś tani hostel, a wcale tam nie musisz być.

"Róbta co chceta" Sam wiesz najlepiej co będzie dobre. Ja tylko wyraziłem swoja opinię.

Przez te niespełna 24h mogą Cie bardziej maglować w konsulacie, jakbyś chciał tam być kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej jak 24h to tak jakbyś był przejazdem, czyli bardziej pod wizę tranzytową? Nie wiem nie znam szczegółów, ale skoro aplikujesz o turystyczną, to co chcesz zwiedzić w mniej jak 24h ? :D

Słaby powód, że nie musisz wpisywać miejsca docelowego. Możesz wpisać jakiś tani hostel, a wcale tam nie musisz być.

"Róbta co chceta" Sam wiesz najlepiej co będzie dobre. Ja tylko wyraziłem swoja opinię.

Przez te niespełna 24h mogą Cie bardziej maglować w konsulacie, jakbyś chciał tam być kilka dni.

Sugerujesz mu, zeby klamal? Po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz mu, zeby klamal? Po co?

Dlaczego kłamał? Sam pisze, że może być mniej jak 24 godziny, ale może też zostać tam kilka dni. Chyba lepiej napisać, że się będzie kilka dni, a być tam mniej jak 24h.

EDIT:

Doczytałem ,że pijesz do mnie w sprawie noclegu.

Ja wpisałem też hotel. Lecę latem, ale jak chciałem zrobić rezerwację na pokój jednoosobowy w wersji ekonomicznej, to się okazało, że już brak wolnych pokoi na sezon letni w tym terminie. Czyli mam zrezygnować z wylotu? Znalazłem miejsce w innym hotelu, trochę drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...