Skocz do zawartości

Wiza B-1,b-2 Kilka Pytań.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Długo czytam to forum i postanowiłem napisać. Obecnie kompletujemy dokumenty razem z żoną na wizę turystyczną. Oto pytania.

1)Jeżeli brałem udział w loteri wizowe i jestem już w ich systemie. Jednocześnie potwierdziłem tym że chcę wyjechać na stałe. Czy ma to wpływ an decyzję?

2)Byłem karany z 10 lat temu za pobicie. Miałem wtedy kuratora i zawiasy.Mało tego spowodowałem wypadek po pijanemu,zabrali mi prawko i dostałem zawiasy. Wiem byłem młody i głupi miałem wtedy naście lat. Wyciąg o nie karalnosci czysty bo minęło sporo czasu. Czy mam się przyznać do tego? Przecież na chwilę obecną jestem czysty. Dziękuję za odpowiedzi.

Korzystając z okazji jak widzicie nasze szanse na dostanie wizy. Ja mam firmę żona nie pracuje syn się uczy druga klasa. Mamy dom na własność działkę na której będziemy się budować i trzy samochody. Cel wyjazdu jest czysto turystyczny. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytales forum i nie wiedziales odpowiedzi na temat loterii oraz czy pisac-przyznawac sie do bycia karanym,pare razy takie tematy sa poruszane

odp1 jak by mialo wplyw to prawie kazda osoba co wyslala zgloszenie do loteri to by odchodzila z kwitkiem a tak nie ma i nie bylo .pare osob z tego forum wzielo udzial w loterii i dostalo wize

odp2 to zalezy czy bedziesz jechac na stale pozniej,komu bedziesz sie chwalic jak kto system Cie nie wylapal i mozna pisac co sie chce.

wystarczy ze znow cos sie trafi,dluzej bedziesz w KRK i wyjdzie ze cos miales nie tak kiedys z prawem.

sam musisz podjac decyzje bo wedle prawa USA i prawa wizowego jestes karany.I takie sa zasady .Ciebie nie interesuje co jest w Polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie nie przyznawał jeśli masz czysta kartoteke i nie figurujesz i to było 10 lat temu to poco im to bedą patrzeć sceptycznie na ciebie i bedzie wilkie "ALE". Juz taki dostęp do twoich danych nie maja co to "interpol" nie masz zakazu wyjazdu nie jestes w zawiasach i masz czystą kartoteke tak więc na mój sposób myślenia idz do konsula jak gdyby nic najwyżej pojedziesz na inne kraje egzotyczne jak RODOS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...